<meta http-equiv="refresh" content="0; URL=/noscript/" /> HAKKIMIZDA | İleka Enerji Telekom

Hakkımızda

İleka Telekom Ltd. Şti. 100′ün üstünde çalışan sayısı, devamlı büyüyen müşteri portföyü ile sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Hakkımızda

Türkiye bilişim sektörüne 2008 yılında katılan İleka Telekom Ltd. Şti. Türkiye genelinde geniş ürün yelpazesi ile çözüm ortaklarına hizmet vermektedir.


İleka Telekom Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtmış ve bu bağlamda Toplam Kalite Yönetim yaklaşımını etkin olarak uygulamış, gerek kurumsal gerekse bireysel pazara yönelik faaliyetlerinde operasyonel mükemmellik, yenilikçilik, etkin insan kaynağı ve dinamik yönetim tarzı ile bilişim sektörüne sağladığı katkıları sürdürmektedir.


İleka Telekom Ltd. Şti. Millenicom A.Ş., Türksat A.Ş.’nin Türkiye genelinde satış ana bayiliğini yapmıştır.


Çok kısa zamanda, 80.000′i aşkın Türksat abonesine hizmet vermiştir.

Daha önce Digiturk satış ve servisliğini yapan İLEKA yakın zamana kadar Millenicom Kurumsal Ana bayiliğini de başarıyla gerçekleştirmiştir.

Çok kısa sürede TeK Elektrik ailesine kazandırdığı 25.000'i aşkın aboneyle KGM Enerjinin, TeK Elektrik markasıyla Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermiştir.


Halen Türk Telekom Hizmetleri alanında çalışmalarını yürütmektedir.


Müşteri memnuniyetini sürekli ve tatmin edici kılmak İleka Telekom Ltd. Şti.’nin en önemli misyonudur. Ürün tedarikçileri ile iş ortaklığı bazında çalışmak, çalışanlarına ideale yakın çalışma şartları sunmak ve tüm bunların sonucunda firma değerini maximize etmek İleka Telekom Ltd. Şti.’nin olmazsa olmazları arasındadır.


Kurumsal pazarda yürüttüğü entegrasyon projeleri ve bireysel pazarda tüketicinin ihtiyaçlarına hızlı ve esnek çözüm üreten İleka Telekom Ltd. Şti , hizmet sektörü dışında, yazılım, donanım ve katma değerli ürünleri ile sektörün dinamiklerini belirlemeye devam etmektedir.


İleka Telekom Ltd. Şti. 100′ün üstünde çalışan sayısı, devamlı büyüyen müşteri portföyü ile sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.